• Slide1

Znacznie ponad 5 milionów spraw w każdym roku prowadzą osoby pracujące jako komornik. Żabieniec nie jest wyjątkiem pod tym względem. Również tutaj znajdują się dłużnicy, którzy nie wywiązują się ze swoich zobowiązań regularnie. Jeśli Twoi dłużnicy nie chcą płacić, przez co masz problemy finansowe, a dysponujesz sądowym i prawomocnym nakazem spłaty – zgłoś się do nas. Zleć windykację legalnie działającemu komornikowi.

Zobacz, jak jak może Ci pomóc komornik. Żabieniec w obszarze właściwości

Składając wniosek o windykację kluczową elementem jest właściwość miejscowa komornika, do którego kierowany jest wniosek. Żabieniec to rozwijająca się miejscowość, zlokalizowaną na obszarze naszej działalności. Teren, dla którego dany komornik jest właściwy i określono je w Kodeksie Postępowania Cywilnego. Wiedza ta jest kluczowa kiedy składany jest wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego – wszelkie podejmowane czynności w jego ramach muszą odbywać się zgodnie z prawem.

W jakich okolicznościach można wybrać dowolnego komornika?

W zasadzie każdy wierzyciel może wskazać, który komornik poprowadzi jego sprawę. Jeżeli wierzyciel sam wybierze komornika, to wystarczy, że załączy do wniosku oświadczenie o tym, że skorzystał z prawa do jego wyboru. Warto jednak pamiętać, że w takim przypadku komornik działa poza swoim wyznaczonym ustawowo obszarem. W związku z tym wierzyciel będzie zobowiązany, by wszelkie koszty związane z dojazdami i innymi wydatkami, powstałymi wskutek prowadzonej egzekucji.

W określonych okolicznościach jednak nie można wybrać komornika. Dzieje się tak w przypadku, gdy postępowanie jest prowadzone egzekucji z nieruchomości. W takim przypadku sprawą zajmuje się komornik, którego właściwość miejscowa obejmuje obszar, na którym znajduje się nieruchomość.

Kiedy potrzebny jest komornik? Żabieniec w centrum zainteresowania

Kluczową kwestią jest, kiedy potrzebny jest komornik. Żabieniec znajduje się w centrum naszego zainteresowania, zatem osoba mająca zobowiązania wobec Ciebie tutaj mieszka – możemy w Twoim imieniu egzekwować spłatę zobowiązania. Podejmujemy się również spraw z innych obszarów zlokalizowanych na terytorium Polski. Posiadamy wysoką skuteczność, dzięki czemu współpracując z nami zyskujesz pewność, że odzyskasz swoje należności.

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie
Piotr Gładzik
Kancelaria Komornicza nr V w Piasecznie

ul. Kościuszki 27
05-500 Piaseczno 

tel.: +48 (22) 699-08-81
fax.: +48 (22) 726-73-28 

e-mail: piaseczno.gladzik@komornikid.pl 

ID kancelarii w systemie EPU: 2597 

Godziny pracy kancelarii:
poniedziałek: 9:00 - 18:00
wtorek - czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 15:00

Przyjęcia interesantów:
poniedziałek: 15:00 - 18:00
czwartek: 9:00 - 12:00 

Wnioski i wpłaty przyjmowane są
od poniedziałku do piątku w godzinach
pracy kancelarii.

Numer rachunku bankowego kancelarii:
Santander Bank Polska S.A.
(poprzednia nazwa Bank Zachodni WBK S.A.)
22 1090 2037 0000 0001 3600 3831

Uwaga: Dokonując wpłaty zawsze należy
podać sygnaturę akt komorniczych
(GKM/ KM / KMS / KMP)
oraz imię i nazwisko albo nazwę dłużnika.